Новости » Летний палаточный лагерь "Вытоки" 2009
  13.07.2009 / 12:22
І
Союз детских и юношеских скаутских организаций м. Киева „Спок” приглашает представителей общественных организаций, туристических объединений, принять участие на общих условиях в таборуванни в рамках летней учебно-оздоровительной скаутской программы „Лучшее лето твоей жизни”.
В течение 14 дней деть будут находиться в живописном уголке Украины Надднепрянщины, а именно в заповеднике на берегу реки Рось в Черкасской области. Лагерь "Истоки" – наилучшее место для того, чтобы возобновить физические силы организма, отдохнуть от суматохи большого города, а отсутствие современной цивилизации дает возможность отдохнуть духовно.

Програма
літньої оздоровчої зміни в Скаутському наметовому таборі «Витоки»
 «Пригоди скаутів» с. Виграїв, Корсунь-Шевченківського району Черкаської обл.
таборова зміна – 14 днів (17.07.09 – 02.08.09)




 
1день – День заїзду. Облаштування таборових містечок, проведення бівачних робіт, знайомство з територією табору, інструктажі з техніки безпеки, медогляд. Вечірня таборова Ватра, знайомство з педагогічним колективом, перегляд фільмів із історії ЛНТ. „Витоки” – історію, яку пишемо ми самі”. (Девіз дня – Честі скаута слід довіряти)
 

2день – Лінійка відкриття таборової зміни „Краще літо твого життя”(Девіз дня – Скаут –вірний)
930 - 1400 початок навчальної програми:
1. Скелелазання
2. Каяки 
3. Спортивний орієнтир: карта, компас
4. Техніка пішохідного туризму (подолання перешкод)  
5. Школа виживання 
6. Зілля
7. Перша медична допомога
8. Водний туризм
1400 – 1500 обід
1500 – 1600 тиха година
1600 - 1900 Лісова скаутська школа (спеціалізації):
• Кухар, картограф, юний турист-водник, юний турист-скелелаз, школа виживання. Медицина, майстерня веселого настрою, музична, юні знавці лікарських рослин, ушу, основи самозахисту.
• Додаткова освітня програма:
1. Тренінги з конфліктології
2. Тренінги з формування здорового способу життя
3. Дебатний клуб, духовна програма.
  Працює скаутський магазин (У гості до Мангупія) 
1900 – 2000 Вечеря
2000 – 2230 Вечірня програма „Пісні моїх батьків” - Таборова ватра
1900 – 2200 Працює скаутське кафе „Хатина мудрого скаута”
2230 Відбій.


 3день (Девіз дня – обов’язок скаута – бути корисним та допомагати іншим!)
800 - 830 підйом, зарядка, ранковий туалет
830 – 915 сніданок
930 прибирання території
1000 - 1400 Скаутська „Програма пригод” відповідно до плану роботи скаутських загонів
1400 – 1500 обід
1500 – 1600 тиха година
1600 - 1900 школа додаткової освіти (спеціалізації, тренінги, духовна програма; спортивні змагання: футбол, волейбол, бадмінтон, естафети, фрізбі)
1900 – 2000 Вечеря
2000 – 2130 вечірня програма (скаути України, скаути світу – одна сім’я) 
2130 - 2230 загоновий вогник(Моя батьківщина, моя велика родина)
2230 Відбій.


 4день (Девіз дня – Скаут - друг усім та брат кожному іншому скауту)
 800 - 830 підйом, зарядка, ранковий туалет
830 – 915 сніданок
915 - 930 прибирання території
930 – 1000 ранкова лінійка (підйом прапорів). Урочисті проводи у водний 2х денний похід загону по маршруту – СНТ „Витоки” с.Москаленки – с.Хльорівка – смт Стеблів – СНТ „Витоки”(за окремим планом). 
1000 - 1400 Скаутська „Програма пригод” відповідно до плану роботи скаутських загонів 
1400 – 1500 обід
1500 – 1600 тиха година
1600 - 1900 школа додаткової освіти
1900 – 2000 Вечеря
2000 – 2230 Нічна гра „Стежкою пригод”.
2230 Відбій.
 

5 День (Девіз дня – Скаут - чемний!)
800 - 830 підйом, зарядка, ранковий туалет
830 – 915 сніданок
915 - 930 прибирання території
930 – 1000 ранкова лінійка 
1000 - 1400 Скаутська „Програма пригод” відповідно до плану роботи скаутських загонів
1400 – 1500 обід
1500 – 1600 тиха година
1600 - 1900 школа додаткової освіти, духовна програма
1900 Урочиста зустріч учасників 2х денного походу(посвята у юні туристи-водники, ...)
1900 – 2000 Вечеря
2100 – 2230 вечірня програма „Зірочки майбутнього”...
2230 Відбій.
 6день (Девіз дня – Скаут – друг природи!)
800 - 830 підйом, зарядка, ранковий туалет
830 – 915 сніданок
915 - 930 прибирання території
930 – 1000 ранкова лінійка 
1000 - 1400 Скаутська „Програма пригод” відповідно до плану роботи скаутських загонів
1400 – 1500 обід
1500 – 1600 тиха година
1600 - 1900 школа додаткової освіти, духовна програма „Хитрий лис”, „Конкурс кашоварів”.
1900 – 2000 Вечеря
2000 – 2230 Вечірня програма „Повернення до витоків”...(історія рідного краю - фільм).
2130 – 830 Старт гри „Юні робінзони”(за окремим планом – з елементами виживання в екстремальних умовах)
2230 Відбій.


 7день (Девіз дня – скаут - слухняний!)
800 - 830 підйом, зарядка, ранковий туалет
830 – 915 сніданок
915 - 930 прибирання території
930 – 1000 ранкова лінійка (підйом прапорів). Урочисті проводи у водний 2х денний похід загону по маршруту – СНТ „Витоки” с.Москаленки – с.Хльорівка – смт. Стеблів – СНТ „Витоки”(за окремим планом). 
1000 - 1400 Скаутська „Програма пригод” відповідно до плану роботи скаутських загонів
1400 – 1500 обід
1500 – 1600 тиха година
1600 - 1900 школа додаткової освіти, духовна програма
1900 – 2000 Вечеря
2000 – 2230 Вечірня програма („Україна моя рідна”, пісенний вернісаж), таборова ватра, показ фільму (про Україну)
2230 Відбій.
 

8день (Девіз дня – скаут – ніколи не сумує!)
800 - 830 підйом, зарядка, ранковий туалет
830 – 915 сніданок
930 прибирання території
1000 - 1400 Скаутська „Програма пригод” відповідно до плану роботи скаутських загонів. Соціальне служіння, екскурсія в музей „Козацької слави” с. Виграїв 
1400 – 1500 обід
1500 – 1600 тиха година
1600 - 1900 школа додаткової освіти, духовна програма 
1900 – 2000 Вечеря
2000 – 2230 духовна програма (Боже! Україну бережи!), таборова ватра
2230 Відбій.
 

9день (Девіз дня – скаут - ощадливий!)
800 - 830 підйом, зарядка, ранковий туалет
830 – 915 сніданок
915 - 930 прибирання території
930 – 1000 ранкова лінійка (підйом прапорів). 
1000 - 1400 Початок програми зі звань лісу „Бобер”, „Пантера”, „Беркут” Скаутська „Програма пригод” відповідно до плану роботи скаутських загонів. Соціальне служіння, екскурсія в музей „Козацької слави” с. Виграїв 
1400 – 1500 обід
1500 – 1600 тиха година
1600 - 1900 школа додаткової освіти, духовна програма, Урочиста зустріч учасників водного походу. 
1900 – 2000 Вечеря
2000 – 2230 вечірня програма „Скаути всіх країн, єднайтесь!”, фільм, таборова ватра
400 -830 Конкурс „Юний рибалка”
2230 Відбій.
 
10день (Девіз дня – скаут – чистий думкою, словом та вчинком)
800 - 830 підйом, зарядка, ранковий туалет
830 – 915 сніданок
915 - 930 прибирання території
930 – 1000 ранкова лінійка, нагородження учасників змагань „Юний рибалка” 
1000 - 1400 Скаутська „Програма пригод” відповідно до плану роботи скаутських загонів, таборові змагання зі спортивного орієнтування – індивідуальні, з водного туризму на каяках (стм. Себлів ГЕС - індивідуальні)) 
1400 – 1500 обід
1500 – 1600 тиха година
1600 - 1900 школа додаткової освіти, духовна програма, таборові змагання(Велика гра-естафета, - „Слава тобі, р. Рось!” – з елементами водного туризму) 
1900 – 2000 Вечеря
2000 – 2230 кінофільм
2230 Відбій.


11день 
800 - 830 підйом, зарядка, ранковий туалет
830 – 915 сніданок
915 - 930 прибирання території
930 – 1000 ранкова лінійка урочисті проводи у 2х денний водний похід 
1000 - 1400 Скаутська „Програма пригод” відповідно до плану роботи скаутських загонів
1400 – 1500 обід
1500 – 1600 тиха година
1600 - 1900 велика гра ”Скаутська смуга перешкод” (Вперед скаут, з елементами подолання перешкод у природніх умовах)
1900 – 2000 Вечеря
2000 – 2230 Вечірня програма(„Віддай своє серце людям”, таборова Ватра)
2230 Відбій.


 12день 
800 - 830 підйом, зарядка, ранковий туалет
830 – 915 сніданок
915 - 930 прибирання території
930 – 1000 ранкова лінійка 
1000 - 1400 Скаутська „Програма пригод” відповідно до плану роботи скаутських загонів 
• Першість табору зі скелелазіння (індивідуальна першість) 
• Конкурс на кращий індивідуальний збір лікарських рослин
1400 – 1500 обід
1500 – 1600 тиха година
1600 - 1900 школа додаткової освіти, прийом іспитів
1900 Урочиста зустріч учасників 2х денного походу
1900 – 2000 Вечеря
2100 – 2230 вечірня програма(„Самий, самий, самий!”), Вечірня танцювальна програма.
2230 Відбій.
 
13день
800 - 830 підйом, зарядка, ранковий туалет
830 – 915 сніданок
915 - 930 прибирання території
930 – 1000 ранкова лінійка 
1000 - 1400 Скаутська „Програма пригод” відповідно до плану роботи скаутських загонів, підведення підсумків, вручення посвідчень, нагород
1400 – 1500 обід
1500 – 1600 тиха година
1600 - 1900 школа додаткової освіти, духовна програма, підведення підсумків, вручення посвідчень, значків
1900 – 2000 Вечеря
2000 – 2300 2230 вечірня програма „Краще літо мого життя”,посвята у скаути, вручення нагород,відзнак, Таборова Ватра „Прощавай СНТ”Витоки””, святковий феєрверк 
2230 Відбій.

14день  
 800 - 830 підйом, зарядка, ранковий туалет
830 – 915 сніданок
915 - 1100 прибирання території,згортання таборів
1100 – 1130 лінійка – „До зустрічі в Києві!”
1200 відїзд до міста Києва
Вартість – 550 грн.


Просмотров: 4699 | Добавил: 4v | Рейтинг: 3.0/2 |
Всего комментариев: 1
1  
hi all

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

 

  Оплаченная реклама
Разработка от студии «IP-ART» Хостинг от uCoz